|

Odhalte Své Sny a Splňte si je

V tomto workshopu odhalím svoje metody, které používám, kdykoliv chci dostáhnout nového cíle. Většina lidí neví co chce, a jen sní o “lepší budoucnosti”, “více svobody”, “finanční nezávislosti”, … a to je první problém. Takže v prvním kroku si ukážeme, jak efektivně zjistit co OPRAVDU chcete. Pokud člověk neví co chce, jak toho může dosáhnout? Součástí bude aktivní cvičení, které vám v tom pomůže. V druhém kroku si definujeme, kým se musíte stát, aby tenhle sen se stal pro vás realitou. Pokud například někdo má sen o mluvení na podiu před publikem, ale dneska se identifikuje jako člověk s trémou, tak tenhle cíl se nikdy nestane realitu. Ukážeme si, jak se první musíte stát tím, pro koho dosažení vašeho cíle je normální a lehké. A ve třetím kroku, si ukážeme efektivní návyky, které vám pomůžou dosáhnout váš cíl rychleji.

Výsledek workshopu bude, že odejdete s přesným cílem, který opravdu chcete v životě dokázat a plánem, jak si splnit svoje sny.

Jmenuji se Václav Tomanec, je mi 25 let a jsem původem ze Zlína – ve 3. ročníku na univerzitě v Anglii jsem založil skoro s nulovým kapitálem (asi 10 000 Kč) firmu BullAds – online reklamní agenturu pro Americké a Kanadské e-shopy – dneska máme tým 7 lidí – O rok později jsem založil firmu Mindtrepreneur – po tom co jsem potkal desítky podnikatelů, co navenek měli vše (peníze, dům, auto, firmu, …), tak byli neskutečně nenaplnění, vystresování. Dnes coachujeme přes 500 podnikatelů z 30 zemí světa a pomáháme jim žít naplněnější a šťastnější život. 4x do roka pořádáme i 3-denní seminář pro vybraných 15 podnikatelů. – V roce 2021 jsem odhalil obrovský problému skrz iOS 14 updatu od Applu, který měl obrovský dopad na online reklamu. Proto jsme založili softwarovou společnosti ecomtrack a dneska pomáháme stovkám e-shopům po celém světě efektivněji používat jejich reklamní budget a zvýšit jejich ROI. – Celkově věřím, že mindset (nastavení mysli) je 80% úspěchu, a to je to hlavní, na co se ve svém životě soustředím, a teď už pomáhám stovkám dalším. Strategie (20%) jsou stále neskutečné důležité, nicméně mnoho lidí tyto strategie pouze deklaruje, ale nemá správný mindset a tím pádem jen sní o lepším životě, ovšem nejsou schopni pro to nic udělat.